| InDaMix a întrebat:

Pe ce proil va duceti la liceu si de ce?

12 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

M-am gandit sa merg la filologie ca din a 11a nu prea se face mate, fizica, chimie
dar nu stiu thinking
tu?

| InDaMix explică (pentru princess97):

Inca nu stiu de asta v-am intrebat pe voi xD.Cred ca la mate-info, nu ca imi place matematica dar...parca o sa ...am o cariera mai banoasa asa laughing

| princess97 a răspuns (pentru InDaMix):

Dar inca nu stiu sigur laughing
sunt in a 8a anul' asta. si nu stiu la ce sa ma duc laughing. ma gandisem sa merg si la eco - turism da' nu stiu thinking

| FucktheSystem a răspuns:

Sunt deja la mate-info.
De ce am ales profilul? Pentru că facem și ec afc cei de la uman plus ceva suplimentar ( adică materiile de real). Deci noi de la real putem să mergem la ce facultate vrem și avem orizonturile deschise față de cei de la uman care de frica unui profil mai greuț ajung să aibă de laes deât între câteva facultăți.
Oricum dacă nu te duci la mate-info măcar la științele naturii să mergi, e tot de real și e mai ușor...

| Catherine a răspuns:

Eu st la stiinte ale naturi e marfalaughing

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Pai,am de gand sa merg la mate-info pentru ca in primul rand sunt pasionata de informatica, si in al 2-lea rand, cum a spus si FucktheSystem pot merge la orice facultate doresc.

| zapI a răspuns:

Eu sunt la filologie deoarece acolo nu fac decat pana in a 10`a matematica si nu am decat o ora pe saptamanatongue pss(nu imi place matematicawinkinglaughing )

| InDaMix explică (pentru zapI):

Cui ii place?tongue

| FucktheSystem a răspuns (pentru InDaMix):

Mie-mi place.

| InDaMix explică (pentru FucktheSystem):

Ce geometrie algebra?

| FucktheSystem a răspuns (pentru InDaMix):

Geometria, mi se pare foarte interesantă, dar nu pot să zic că algebra sau trigonometria îmi displac.

| zapI a răspuns (pentru InDaMix):

Nimanui nu`i place happy