| Th3eo a întrebat:

Pe facebook, inainte de a da click pe poza de profil a cuiva imi arata o poza iar cand deschid albumul, poza aceea nu mai e. Mi s-a intamplat la mai multe persoane. De ce?

2 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Heii! E normal, la toti se intampla asa pentru ca poza aceea e din alt album al persoanei si doar a adaugat-o la profil fara sa ii schimbe locul in album.
Sper ca am ajutatbig grin

| SweetGirly a răspuns:

Inseamna ca poza de profil a albumului a fost in album si a sters-o poate mai tarziu si a lasat-o doar ca poza de profil pentru un album cu poze. sper ca te-am ajutat happy