| Mirela0876 a întrebat:

Pe Facebook, la categoria 'despre' daca schimb locul unde învăț adică liceul mai exact, nu pot opri să nu vadă prietenii mei că am schimbat? De obicei apare așa"X a început studiile la y"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E contul tau nu al lor, modifica ce vrei.
De asemenea, pana ascunzi din cronologie acel lucru, poti da block temporar persoanelor pe care tu nu le vrei sa-ti vada actualizarea din categoria Despre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi...după ce arată acolo "x a început studiile la..." dai pe ascunde din cronologie?