| 16BeautifulNightmare16 a întrebat:

Pe hi5 imi apare ca am 0 vizualizari. Da' n-am atata. straight face Aveam peste 300. Ce s-a intamplat?straight face Unde au disparut?laughingAsa ati patit si voi sau doar eu? De ce oare?:s Help. Dau funda! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Eu nu mai am hi5. Dar am avut ceva timp si mi se mai intampla sa imi arate 0 desi aveam peste 1000 de vizualizari. Dar dupa se seta inapoi.

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Da la fel si eulaughing
straight face avem 4 000 si ceva de vizualizarirolling on the floor
acum 0
o fi ceva de la hi5 nu stiuthinking