| irinuka1999 a întrebat:

Pe mine ma enerveaza o prietena si nu stiu cum sa scap de ea idei big grin cine vea sa ii dau funda ii dau big grin

Răspuns Câştigător
| P4ndaaa a răspuns:

Poi put si simplu ii spui adevarul. O vei rani mai mult daca nu ii spui si nici nu o bagi in seama,... Fundita te rog. te implor frumos

2 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Pur si simplu o ignori,nu atragi atentia, astfel v-a vedea ca n-are nici o sansa, se v-a plictisi si te v-a lasa in pace.Si la urma urmei:ii poti spune direct, asa tip de persoane nu se considera prieteni(dupa cum ai mentionat tu) happy

| EuPentruToti a răspuns:

Zii cu TuPeu ca te enerveaza si sa termine odatalaughing
Funda vreau eu da-mi mielaughing