| sandutza12 a întrebat:

Bună, am o prietenă care mă enervează foarte tare. De dimineața pînă seara e doar la mine. Nu știu cum să scap de ea. Dar dacă îi zic ceva se supără. Vă rog ajutațimă!

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Pare un parazit, prietena asta a ta. Încearcă cu ceva spray, poate funcţionează.
Saau...serious mode on
Ai putea vorbi cu ea, să'i spui că te deranjează, şi să te lase în pace. Dacă se supără, măcar nu te va băga în seamă după.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i adevarul in fata chiar daca se supara

| mimiwewem a răspuns:

Înseamnă că nu îți e prietenă dacă e un parazit pe lângă tine.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, nu o mai baga in seama asa de tare si nu o sa mai vina asa de des pe la tine