| 0eLLe0 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea este foarte pisaloaga si vreau sa scap de ea, numai ca nu stiu cum sa o fac fara sa ma mai piseze apoi. idei?big grin

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cum o poti numi,, cea mai buna...,, cand iti este dezagreabila atitudinea ei.Cel mai bine este sa-i spui deschis ca nu aveti subiecte comune si sa te lase sa respiri. Avem fiecare dreptul la a nu fi deranjati, dar trebuie s-o spunem deschis.

3 răspunsuri:
| Cocochannel a răspuns:

Cauta alta prietena buna care sa nu fie pisaloaga.Iar daca pisaloaga se tine dupa tine, fugi mancand pamantul, si asa n-ai s-o mai auzi!happy O sa oboseasca si o sa te lase in pace.Mult succes!

| deathnote001 a răspuns:

Spune-i ca ai nevoie de putina libertate :d

| 0eLLe0 explică (pentru deathnote001):

Si ea o sa ma intrebe: dc? te pisez? promit ca nu te mai pisez! te rog sa fim bff iaaar! plzplzplzzzz laughing)