| Sfăt_Raluca_2000 a întrebat:

Pe mine nu ma doare burta si nici spatele, nu am simptome cand sunt pe ciclu. Oare este e o problema sau e normal? Va rog sa-mi rapundeti

2 răspunsuri:
| litere123 a răspuns:

Este ceva normal, stai liniștită. Apreciaza acest lucru și fii mulțumită că nu simți acele dureri pe care le simt alte fete.Cu cât e mai ușor, cu atât e mai bine.
Ai grijă de tine!

| misswinchester a răspuns:

Fiecare femeie/fata e diferita. Nu este obligatoriu sa ai aceste simptome. Nu este nimic ciudat in asta. Totul este normal. Din contra, ar trebui sa fi fericita ca nu ai parte de aceste dureri. Sunt destul de urate : ))) Sper ca te-am ajutat