| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a întrebat:

Pe o scară de la 1 la 10, cât de mult puneţi preţ pe aspectul fizic al partenerului într-o relaţie?

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Cred ca undeva pe la 5-6, insa cred ca aspectul interior e cel mai important.Degeaba gasesti un fat-frumos daca nu ai ce sa vorbesti cu el sau nu te intelegi.

4 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

3-4.

| DeatHPupp3t a răspuns:

2 maxim 3

| Bibixz a răspuns:

Pai daca as fi intr-o relatie, mi-ar placea cum arata partenerul meu, deci as zice 10. Dar daca nu mi-ar placea din prima de acel baiat, nu cred ca ar conta asa mult cum arata deci 4 sau 5.

| DamnDude a răspuns:

Eu as pune pe partenera mea 8-9