| soultaker a întrebat:

Salutare TPU happy astept un raspuns de la fete... cat de mult conteaza pr voi aspectul fizic al partenerului intr-o relatie? ast raspunsuri sincere happy

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Conteaza! big grin
Iar cine crede ca nu conteza se minte singur!big grinAspectul fizic este ca o carte de vizita.
Ii da un "plus". conteaza in proportie de 75 la suta cel putin.acum nici sa fie frumos da prost ca nici asa nu e bine.totusi eu merg pe ideea urmatoare " daca esti frumos si prost. poti sa mai citesti o carte o chestie si te faci si mai istetlaughing)
dar daca esti urat nu te mai vindecirolling on the floor

Prima data vedem exteriorul si apoi cunoastem persoana in sine...am auzit f des replica...nu conteaza frumusetea ci sufletul. Vrajeli!
pana sa ajungi la suflet trebuie sa treci prin aspectul fizic.Scurt si la subiect.big grin

| DisturbeDd a răspuns (pentru madyddd):

Da? si cam cat ai putea sta cu un baiat suuper frumos. si prostut saracu? iti zic eu cateva luni maxim ca te plictisesti de elwinking

6 răspunsuri:
| mada1820 a răspuns:

Degeaba ai un aspect frumos fizic daca sufletul este cam"putred". Fiecare este fumos in felul lui, deci nu asta conteaza cel mai mult intr-o relatie, parerea mea.

| PsyhoWoman a răspuns:

Sincer. pentru mine nu conteaza fizicul...bine acumstraight face nu orice "tiganoc urat" laughing) conteaza interiorul pentru ca in general baietilor frumosi li se urca la cap si schimba fetele ca pe sosetebig grin laughing asa ca mai bine mai uratel dar suflet frumos :X si oricum, poatre ai noroc sa le aibe pe ambelesmug

| Allergikaa a răspuns:

Aspectul fizi conteaaza intotdeaunabig grin, dar mai sunt situatii in care nu conteaza.
De exemplu am fost cu un baiat anul trecut, nu era o frumosete si era si mai scund decat mine. Desi reltia nu a durat mult am fost fericiti impreuna. Deci nu cred ca aspectul fizic este asa important.

| KittyKit a răspuns:

Nu fizicul conteaza.Conteaza doar sa o iubesti, sa o respercti si sa o intelegi.Asta e cel mai important.Frumusetea este trecatoare, caracterul unui om nu se schimba niciodata cu adevarat.Tu trebuie doar sa fii langa ea si vei fii cel mai bun. :-)

| Lavy12345678910 a răspuns:

Aspectul fizic este important, dar nu atat cat sa fie cauza unor certuri intre 2. Sunt multe lucruri importante pentru. o fata ca: romantismul, delicatetea, blandetea, caracterul, sinceritatea, darnicia etc. Fii tu insuti si vei gasi fata potrivita, care te va accepta asa cum esti.