| shucker96 a întrebat:

Pe okazii.ro se fac doar licitari? adica daca vreau sa cumpar ceva trebuie sa am norocul sa ma extraga la licitatie? sau daca vreau sa cumpar ceva sunt sigur ca o sa cumpar produsul?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe oKazii.ro cumperi doar daca esti de acord cu pretul cerut fara licitatie. La licitatie intri daca nu iti convine pretul cerut si oferi un pret mai mic. Se va alege pretul cel mai mare oferit->nu este la noroc sau extragere! Deci daca un produs costa 100 lei si eu nu vreau sa platesc suma ceruta ->atunci intru la licitatie si ofer 80 lei ->daca nu ofera nimeni mai mult de 80 lei atunci eu am cumparat produsul cu 80 lei.
Bafta!