| DanyAlex a întrebat:

Daca am catigat o licitatie pe ebay.de, si nu mai vreau sa cumpar produsul, ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Pai daca nu ai trimis banii, nu o sa-ti trimita obiectul.

5 răspunsuri:
| leo987 a răspuns:

Iti blocheaza contul pentru ca incalci regulile. Esti obligat sa il cumperi. Si nici nu iti vei mai putea face alt cont. Iti va face reclamatie vanzatorul si cei de la ebay iti vor bloca accesul pe viitor.

| Mihaiadamache a răspuns:

Stai linistit,nu o sa patesti nimic, o sa primesti instintare ca ti-a facut reclamatie, ca n-ai facut plata.Dar nu o sa se intample nimic!

| DanyAlex explică:

Am rezolvat cu Ebay. Pai e cam asa: ii zici pe mail ca a fost o greseala si o sa iti trimita un formular cum ca vrei sa intrerupi tranzactia. simplu

| Dunea_Maria_Daria_1997 a răspuns (pentru DanyAlex):

Cui ii trimiti email sau la ce

| Dunea_Maria_Daria_1997 a răspuns (pentru DanyAlex):

Cui ii trimiti email sau la ce?