| Zappacithha a întrebat:

Pe orice site as intra (trilulilu, youtube) la video, mi se oprese la 1 minut si mi se blocheaza si nu inteleg de cecrying adica, se incarca doar 1 minut (chiar daca videoul are mai multe) si dupa mi se blocheaza...plz,stie cineva dc?

fundita

Răspuns Câştigător
| Catheriinne a răspuns:

Poate are ceva placa ta video, sau. pc tau are virusi. De ce nu incerci antivirusul AVG Edition 2011? Sau de ce nu vrei sa.ti faci un control la PC? nu stiu. zic si eu poate are ceva ca asa imi facea si mie, si fix la un minut mi se oprea. Mult noroc.