| anonim_4396 a întrebat:

Pe picioare am niste bubite rosiatice in care mai sunt fire de par ...stiti vreo crema care m-ar putea ajuta sa scap de el, au inceput sa apara multe si am niste picioare din ce in ce mai urate, indiferent ce solutie folosesc pentru epilare

2 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, doar ca nu am fire de par in bubitele acelea rosii.Sunt un fel de iritatii,crede-ma,nu cred ca ai ce sa le faci, doar daca nu ti-au aparut din alte motive, poate te-ai dat cu vreo lotiune de corp care nu ti-a facut bine la piele, dar daca nu e asta, e ceva ce se mosteneste din cate stiu eu. Oricum, incercarea moarte n-are!:*

| Siminna a răspuns:

Incearca johnson`s baby oil