| Aly28 a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema buna, pe care ati folosit-o dupa epilare ca sa nu-ti mai apara bubite?:dfundaaa:X

Răspuns Câştigător
| bebelusa_9541 a răspuns:

Mergi la farmacie si cumpara-ti o crema cu glicerina si fara miros, daca gasesti,, DECUBAL". daca nu nu conteaza dar sa fie cu glicerina ca ajuta f mult! Funda? pup

7 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Lapte de corp Garnier pentru piele uscata/sensibila, cred ca daca nu au schimbat ambalajul este alb cu rosu. Este foarte buna. Mie intotdeauna imi ieseau bubite cu orice alta crema ma dadeam dar aceasta este superba!

| Kiddzutsa a răspuns:

Jhonson (cum so scrie laughing )
Nivea, dove, creme de la avon si mai este una care vine cu un parfum, "aire de sevilla" este splendida, are un miros extrem de frumos, dureaza mult si nusi pierde mirosul, e cea care tio recomand pentru tot corpul, jhonson numai pe picioare pentru ca e prea uleioasa big grin
Cand te epilezi, e o crema "nicefeet" care este foarte cautata happy
fundita? :*

| monicutza_5552 a răspuns:

Cea mai buna crema este : zeama de la o lamaie amestecata cu 2 linguri de miere ( sau zahar in cazul in care nu ai miere), dupa ce amesteci te dai cu ea in zonele iritate (si nu numai) o lasi sa actioneze cam 30 minute si dupa te speli;. este fff buna si pentru ten sa faci asta macar o data pe saptamana. sper ca ti-am fost de ajutor :*:*:*. poate primesc o funda

| bingbang_2202 a răspuns:

Balsam dupa epilare de la Elmiplantwinking

| Mellie00 a răspuns:

Veet, doar ca miroase urat, dar e chiar buna!

| errordanna a răspuns:

Bepanten.sau Bepanthen big grin

| just13 a răspuns:

Orice crema e buna venitahappy... sau se mai gaseste in supermarket creama speciala dupa epilare