| ioanacoruga4567 a întrebat:

Pe Snapchat am avut întotdeauna adresa de email neconfirmata, astăzi mi-am dezinstalat Snapchat și mi l-am instalat înapoi, iar când m-am conectat nu mai mergea să mă mai conectez..eu știu numărul de telefon pe care l-am adăugat, știu parola și username-ul, dar când mă conectez nu merge și nu înțeleg de ce, cum pot schimba adresa de email? Când m-a pus să îmi pun username-ul și parola nu mi-a mers, cu toate că știu că sunt corecte..nu mai înțeleg nimic.

1 răspuns:
| deobiceiinsist a răspuns:

Poate ai greșit ceva, nu prea are legătura cu email ul, trebuie sa bagi username ul corect si parola, dacă nu merge, da pe "am uitat parola" si ți o schimbi prin numărul de telefon, sa ți trimită SMS cu un cod.