| Cr3aT2a a întrebat:

Pe timpul verii v-am povestit de un baiat de care ma desparteam si q care ma impakm mai mereu.Nu a mai existat nici o relatie intre noi.Insa am inceput sa avem aman2 acelasi grup de prieteni, sa ne distram q totii in fiecare weekend...si intr-un fel mi`e greu.Mai ales cand are acea privire a lui atintita spre mine parca ma topesc pe picioare.In fine...Majoritatea prietenilor lui imi spun k ar trebui sa ma impac q el k si el vrea acest lucru si tot felul de chestii. Unii ink ma considera prietena lui.Insa nuh inteleg dc nuh zice el nimic. Din priviri parca ar spune cv insa cand trebuie sa vorbeasca parca ocoleste acest subiect! Oare ar trebui sa fac EU primul pas? Help! {fundita}:*

Răspuns Câştigător
| MarrieMarie a răspuns:

Nu ar trebui sa il faci u.ar trebui sa le spui prietenilor lui si ai tai sa iii spuna.eu asa consider. dupa aia o sa creada ca el iti este superior.dar, daca nu te place toata munca ta e in zadar.un sfat:fii cat mai naturala si nu ii dai de inteles ce ai scris mai sus adic:ca te topesti pe picioare.incearca si usa il privesti cat mai atintit si provocator.nu le spune prietenilo0r vostri ca esti prietena lui.pentru ca va crede ca iar il placi si pentru ca ai pretinde ca esti.adica nu i-ar place. funda?

1 răspuns:
| princess97 a răspuns:

Pai asteapta sa faca el primul paswinking