| Gabriella_7889 a întrebat:

Sunt putin confunza in legatura cu un baiat si coleg in acelasi timp!big grin
Ieri la scoala o colega i'a spus ca mie imi place de el, acesta seara m'a intrebat pe mess daca e adevarat iar eu nestiind despre ce vorbise cu respectiva, i'am raspuns ca nu-i adevarat si de fapt imi cam place de el >:", astazi la scoala nu mi-a adresat niciun cuvant, doar o serie de priviri si zambete. Le'am povestit si prietenilor mei, iar acestia mi'au spus ca el ma place si l.am ranit intr-un fel si pentru o perioada n'ar mai trebui sa. l bag in seama.
Sunt confuza si nu stiu ce sa mai fac!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duti zai da vezi sa fii bazata pe tine zai ce simti pe bune asa e cel mai simplu si cel mai usor dar in cazul cel exclus care nu cred ca o sa se intample adica sa rada de tine ii zici ca'i nesimtit si needucat

| isabela_8186 a răspuns:

Vb cu el tot pe mess! Despre ceea ce tea intrebat el cu cateva zile inainte. Poate ca vei ajunge sa ii spui ca il placi si cine stie...