| dana272012 a întrebat:

La care telefon tine bateria mai mult? iphone 4 sau BlackBerry 9320? ma intereseaza sa tina macar 2 zile, mentionez ca nu stau pe internet non stop si nu folosesc jocurile, va pup

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Toate telefoanele BlackBerry au o baterie foarte buna care tine o saptamana+ (daca nu o supraobosesti) iphone tot are o baterie buna dar optiunile, app-urile...iau foarte multa energie...

5 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

BlackBerry-ul tine mai mult, de obicei ei au baterii bune, iar la iphone e ecranul care consuma mult si cred ca tine putin bateria.

| ZeroBarat1 a răspuns:

BlackBerry,iphone-ul este mult mai sofisticat decat BlackBerry si ecranul mult mai mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Nokia 3310

| Mozurov a răspuns:

La BlackBerry 9320 tine mai mult bateria.

| bokorrobert1999 a răspuns:

Cred ca pe iphone 4