| insane22 a întrebat:

Pe voi ce va face sa va simtiti cel mai bine? Care e lucrul/ activitatea/ obiceiul care intotdeauna va provoaca o stare de euforie chiar?

4 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Muzica preferata la maxim, si starile de nebunie aduse la extrem [adrenalina, chiar ]. Imi place viteza, sporturile extreme, cu alte cuvinte. big grin

| valentingb a răspuns:

Pe rand: 1. sa stau de vorba cu oamenii, s-o fac pe psihologul, si sa-i ajut.
2. Sa fac masaj
3. Sa alint o fata specialawinking. Ma rog, asta ar fi pe locul 1, pentru ca pot sa o alint in timp ce le fac pe primele doua, clar. Repet, speciala, nu orice parasuta.
4. Sa merg cu bicicleta
5. Sa fac poze
6. Sa muncesc ceva ce ma atrage
7.Sa dorm

| simpluone a răspuns:

Prea intima intrebarea

| Ionut19CT a răspuns:

Ma face sa ma simt cel mai bine o fata frumoasa si o sticla de whiskey. Ma distrez de minune pana a 2 a zi happy