| Ava1231 a întrebat:

Ati patit vreodata sa mergeti la un party sau undeva si sa vedeti o tipa/un tip si sa simtiti o stare de euforie dupa? O stare asa de bine rau, sa va placa cum arata.
Cum scap de starea asta?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Trece de la sine daca nu mai vezi persoana. Daca chiar nu trece, tragi niste sfori ca sa dai de ea. Dar, atenție!, se va aamplifica in prezența persoanei respective. Deci, de vrei sa scapi, trebuie sa o uiți. Asta daca vrea și inima ta sa o faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai îndrăgostit. Nu știu sincer, trece în câteva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spui tu se întâmplă des la petreceri când vezi pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să mai treci prin stări din alea până o să găsești unul cu care să fi împreună.