| Myuu a întrebat:

Pe voi cum va poreclesc prieteni?

14 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pe mine ma cheama Bianca si toti prietenii imi spun Bybybig grin

| LoveMe a răspuns:

Pai pe mine ma cheama Iulia-izabela fiecare pr imi zice cum are el cheflaughing
Mi se spune:Iuli, izza, bella, ella si mi s`a spus de cateva ori ia?
nu stiu dclaughing IuliA...si vine IA.laughing

stupid, nu?laughing

| Woofy a răspuns:

Woofyhappy

| Aleeeeeeee a răspuns:

Sandy love struck ma cheama Alexandra, dar familia si prietenii imi spun Sandy

| Grimalkin a răspuns:

DeeDee, why?

| Crisu a răspuns:

Crisu, la un moment dat o prietena imi zicea Kittyhee hee si un baiat imi zice Zambilici [de aici si numelehee hee]

| myha a răspuns:

Malela:d ma cheama mihaela.
Inca din clasa a 4-a:d.
Pentru ca o vecina de pa scara care avea 3 ani nu putea pronunta mihaela.si imi zicea ' adelela'. iar colegii mei au inteles pe dos de la adelelarolling on the floor

| shtephie a răspuns:

Frantzuzoaicahee heepentru ca sunt raraita si-mi place francezabig grin

| Miha1308 a răspuns:

Mitzatongue

| Myuu explică:

Pai ma cheama Andreea si imi spun Deea.

| Elle2117 a răspuns:

Coco. Pentru ca atunci cand eram mai mica mama folosea COCOlino si imi placea f mult mirosul. Ca si acum smug

Răspuns utilizator avertizat
| matadoru a răspuns:

Ma cheama George dar de cand m-am nascut mi se spune Geo.Si chiar imi place. Dar pe tine cum te poreclesc?

| sexybomba a răspuns:

Pe mine ma cheama melinda si pr imi sp meme