| Balboa a întrebat:

Hi. Va rog mult mult ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? M-am enervat pe prietenul meu (cum il poreclesc eu : LA - nu asta a fost motivul certei) si i-am scris o scrisoare care suna aproximativ cam asa.:
"iti scriu asta pentru ca nu iti zic in fata. stii, ti-am zis ca imi esti simpatic si dupa, ti-am zis ca ma simt ca naiba si tu m-ai intrebat de ce si ai zis ca si tu ma placi. acum nu mai inteleg nimic. oricum, de atunci te porti ciudat - sau cel putin asa lasi sa se vada. si uneori imi imiaginez viata cum ar fi ea daca nu te-as fi cunoscut pe tine. mi-ai schimbat-o intr-un fel. cum? nu stiu. sti, stau si inca visez la ziua aia normala si unica in care totul va fi normal si ca inainte. "
credeti ca am facut bine? adica a citit ceva din ea si a incercat sa vina dupa mine si l-au tinut niste prieteni. eu acum sunt terorizata de gandul asta si nu mai stiu ce sa fac. sa-i zic sa uite? va rog ajutor. funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poarte so enervat din cate am inteles de lor oprit niste prieteni ca sa nu te bata ( cred ) trimitei o scrisoare prin care iti ceri scuze! funda plz