| omulpaiangan a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza copii aia mici care se dau mari si sunt tari in gura?happy

6 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Ce intelegi tu prin,, copii aia mici"? Aia de 1-4? sau aia din gimanziu.
Iti mai aduci aminte ce faceai tu cand erai de varsta lor? Chiar crezi ca tu nu ai enervat pe nici1 din cei mari?

| floryynnel a răspuns (pentru floryynnel):

Mie imi plac mucosii aia, ma joc cu ei pana fug de mine :d Si eu cand eram mic ii enervam pe cei mari si papam bataie toata ziua, dar asta e. Pe la cls. 5-6 atunci cred ca sunt cei mai enervanti, atunci cersesc atentie rau de tot, dar fiecare am trecut prin asta intr-un fel sau altu.

| Pricked a răspuns:

Imi displac mai mult aia care nu stiu sa scrie.

| OnuOnulică a răspuns:

Pe mine ma enerveaza tot ce tine de nesimtire, nu imi plac oameni nepoliticosi si lipsiti de respect...

| zurick a răspuns:

Indiferent de vârstă, aceste specimene mi-s la fel de insuportabile.

| dani2404 a răspuns:

Deloc, daca te referi la aia de clasele 1-4 de 8 ani care stiu sa injure de la tatii lor, chiar imi vine sa rad cand ii aud si ma amuz de prostia lor.