| ajutorul3000 a întrebat:

Pe voi va afecteaza emotional daca luati o nota mica? Eu mereu iau note mari, desi parintii mi-au spus ca nu o sa ma certe daca iau note mai mici. La chimie am dat o testare si nu am fost prea pregatit.

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu, daca imi iasa media. Dar cand i-au pe nedrept o nota mica incep sa lacrimez putin pentru ca nu am curajul sa ii spun profesoarei care e o scorpie veninoasa:@. Daca i-au un 4 nu e stres ca ma scot dar 2:@.

| zurick a răspuns:

În ultima perioadă numai note de ăstea iau.Mai trebuie să-mi stric media la mate, la română și la chimie că în rest le-am stricat cam pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Saptamana asta am luat primul 3 din viata mea, nu pot sa zic ca m-am simtit prost. Am fost frustrat mult mai tare cand luam un 9 din ala cacacios decat 3-ul asta meritat.

| Carmen100 a răspuns:

Ma afecteaza dar nu in mare masura. Asa invat sa fiu mai constiincioasa happy

| Hexiled a răspuns:

Pai depinde daca iti da testul si nu-ti mai zice nimi e ok daca te mai si cearta cedez deci funda?

| Muhibbi a răspuns:

Nu neaparat... Eu am luat 2 note de 4 (nu stiu daca conteaza, dar in aceeasi zi), iar asta m-a motivat. Acele note le-am luat acum 3 saptamani, pe 31 Octombrie-de Hallowen- iar vinerea asta am luat 2 de 10 la respectivele materii. Asadar, acele note de motiveazahappy Dar iti strica media tot odatalaughing

| Máá_Al_Le_1993 a răspuns:

Depinde..este normal sa te simti asa "smug