| zambetcald a întrebat:

Pe voi va bat la cap parintii sa scrieti mai frumos, mai caligrafic?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ma bateau la cap cand eram mic, dar cand si-au dat seama ca e o cauza pierduta au renuntat.

| Tweetymrrr a răspuns:

Ai mei părinţi nu mă mai bat la cap cu astfel de chestii încă din clasa a2a, parcă.

| maryy a răspuns:

Cand eram mica tata ma tachina ca sa scriu mai frumos si ma invata sa scriu exact ca el.Sincer,ma enerveam rau de tot si ma chinuiam, scriam chiar foarte mult.Asta a fost cu mult timp in urma si nu regret acum.happy

| DeN1 a răspuns:

Depinde cati ani ai...eu am 14 si parintii ma bat la cap sa scriu caligrafic din cauza examenelor, dar sincer mai mult profesoara de lb romana ma bate la cap blushing

| rocket a răspuns (pentru DeN1):

Cu roller-ul asta -> http://bit.ly/1APl4e1 sigur o sa scrii mai frumos. Poti sa stregi daca faci un porcusor si sa notezi imediat deasupra. Pe mine m-a ajutat!

| Wehrmacht a răspuns:

Da.Sunt a 7-a si mama e asa obsedata de siguranta mea si de cum scriu si ce fac la scl incat imi spune si cum sa trec strada. Zici ca sunt un bebe de 1 an.

| TheCritic a răspuns:

Nu, am un scris "artistic" si niciodata nu scriu la fellaughing

| BiancaDenisa a răspuns:

Nu,pe mine parinti nu ma bat la cap deoarece scriu foarte frumos.Dar este un lucru normal ca parinti sa faca asa(mai ales daca au fete).Si mie cred ca mi-ar fi spus sa scriu frumos dar nu este nevoie.Mult succes, numai bine!