| Dutsa95 a întrebat:

Pedepse pentru majoratul unui baiat... Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| RatWithBoobs a răspuns:

Heei, uite aici happy :
1. Sa linga timp de 2 min, gura unei sticle
2. Sa isi puna o pereche de chiloti in cap si sa duca pe strada sa intrebe pe un necunoscut cat e ceasul.
3. Sa strigi afara de 5 ori, SUNT VIRGIN!
4. Sa cante o manea timp de 1 min
5. Sa mimeze un orgasm
6. Sa sune un numar la nimereala si sa convinga acea persoana sa ii zica LA MULTI ANI!
7. Sa sparga un balon fara maini, cu burta de perete!
8. Sa faca cinci 8-uri pe un baiat pus la perete.
9. Sa ii faca altui baiat streaptease
10. Sa nimereasca gaura unei sticle cu un pix, dar pixul e legat de brau cu o ata.si fara ajutorul mainilor...
11. Sa muste o bucata de lamaie, ca pe un mar...
12. Sa ii faca o declaratie unei fete!
13. Sa citeasca o fraza cu o bucata de lamaie in gura,...
14. Sa faca roaba cu un invitat de pe acolo.
15. Sa manance o bucata de tort fara maini.
Sper ca ti-au fost de folos ^^.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Sa faca striptease, sa cante nu stiu ce melodie, sa danseze pe nuch ce melodiehee hee

| teodoriykajocheriytza a răspuns:

1 sa bea un cockteil de bauturi alcoolice facut de sarbatorit( nu trebuie sa fie neaparat bun)
2karaoke pe melodii siropoase( ar fi bine daca ar fi dedicate)
3 streaptease
4 sa citeasca si sa interpreteze un monolog amuzant( a unui betiv, criminal.etc.)
astea au fost a unui majorat de curand si chiar au dat bine. sper sati placa