| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a încărca bateriile unui Nikon l310, am nevoie de un încărcător special pentru acesta?

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

L310 este alimentat de baterii AA.
Daca ai primit acumulatori in pachetul lui, ar fi trebuit sa primesti si un incarcator dedicat. Daca nu, si ai doar niste simple baterii (genul care se gasesc si in telecomenzi) ori iti cumperi in continuare si le privesti ca niste consumabile (se uzeaza si le arunci), ori iti cumperi un set de acumulatori cu un incarcator.

| 1754 a răspuns:

Nu cred ca e nevoie depinde ce fel de baterie ai. Funda? plzz