| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a ma pregati in profesia de regizor sau fotograf sau arhitect la ce liceu din constanta ar trebui sa merg?

1 răspuns:
| maria_1035 a răspuns:

Nu sunt din Constanta, dar pentru ce vrei tu ti-as propune un liceu de arta. Si eu sunt tot la un liceu de arta la profil de dizain,iar in clasele mai mari te poti baga la tot felul de profile de genu asta, la terminarea liceului vei iesi cu o diploma, iar in caz ca nu vrei sa continui la o astfel de facultate, de arta, poti alege ce facultate vrei tu, una de actorie de exemplu. Iti urez succes in alegerea ta...:Xmerit o funda?