| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Pentru baieti:
1. Voua ce va place cel mai mult sa va faca o fata?
2. Daca ati face dragoste cu prietena in seara asta, cum ati vrea sa fie imbracata?
3. Ce va place sa i faceti unei fete?
4. Ce va place la corpul unei fete?
5. Unde va place sa fiti atinsi?
6. Daca ati fi cu prietena, ce ati vrea sa va faca?
7.Care sunt punctele voastre sensibile?
8. Ce fantezii aveti?
9. Daca faceti dragoste ce e mai important pentru voi, sa va simtiti bine sau sa va satisfaceti prietena?
10.Ati sta cu o fata doar ca sa va culcati cu ea?
Funda si vot!

1 răspuns:
| Ion a răspuns:

1 sa ma sarute pe gat, chiar sub ureche la vreo 5 cm, sa ma muste usor de buza si de ureche
2stii ca sunt un fel de sutien cu un material prin care se vede, ii un fel de maieu/corset.
3 sa o sarut pe tot corpu big grin
4 sanii si fata big grin
5 sa ma prinda cu mana usor de gat si sa ma sarute.
6 in afara de lucrul obisnuit ce se face intr-un cuplu(stii la ce ma refer) sa stam linistiti in pat imbratisati si sa vb despre nimicuri
7 gatul pieptul si abdomenul
8 sex in vana big grin
9 conteaza sa ne simtim amandoi bine. nu doar eu sau doar ea
10 da, dar mai degraba as sta cu cineva cu care pot sa am o relatie stabila ca faza cu culcatul o sa vina ea de la sine.