| AntonyJacob a întrebat:

De ce mereu fetele blonde cu ochii albastri sunt apreciate de baieti?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ai 5 degete la o mana, nu's toate la fel.La fel si oameni.Mie spre exemplu nu imi sare in ochii o femeie daca are ochii albastri sau blonda.Mie imi plac fetele cu ochii verzi big grin fete brunetehappy dar gusturile nu se discuta.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca sunt rare.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu toti baietii plac genul asta de fete, cum nici fetele nu plac un singur gen de baiat. Si nu chiar toate blondele cu ochi albastri sunt atractive si adorabilewinking

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru că ele sunt cele mai frumoase fete.
Aşa cum şi eu sunt cel mai tare. Logic, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice **** e buna, mai conteaza culoarea? okey recunosc as arde o negresa daca as avea cu ce.

| 2Low a răspuns:

Pentru ca sunt atractive si adorabile.