| andradaaa_2723 a întrebat:

Hey baieti, de ce va inselati iubitele, sotiile? inselati chiar si daca le iubiti?

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Nu as face asta tongue

| simiiii a răspuns:

De prosti! Tu de ce crezi?raised eyebrows

| ELLSSA a răspuns:

Inseala de fraierici.
Nu ii pot intelege...

| ruPfashu a răspuns:

Daca iubesti cu adevarat, nu ai cum sa o inseli. Cei care inseala, cu siguranta nu stiu ce vor/cauta, si nu fac decat sa isi bata joc de sentimentele persoanei iubite.

| Vali87 a răspuns:

Daca ai patit asa ceva iti inteleg supararea dar sa stii ca fetele inseala, nu stiu multe putine dar sunt. Si baietii la fel. Stiu o fata care a fost cu un baiat vreo 5 ani si stateau intr-un apartament cu niste prieteni si dupa 5 ani fata l-a parasit pe baiat si s-a combinat cu unul dintre prietenii din apartament si totodata relatia lor incepuse inainte de a termina cu primul iubit. Ce zici de asta? Cum ai putea sa o caracterizezi? Te las pe tine sa o faci.
Referitor la intrebarea ta de ce insala baietii?
De ce?
Din diverse motive : monotonia in viata de cuplu, apare altcineva in viata si te poti indragosti de el/ea pur si simplu. Daca ma refer strict la baieti stii cum sunt, la ei trebuie sa fie trecute cat mai multe in CV. Stiu ca ultima partea o sa iti para urata rau dar eu ti-am zis cum sunt unii baieti.

Răspuns utilizator avertizat
| Tofeni a răspuns:

Asta e pentru a incerca ceva nou...nu ca o iubim pe "amanta" da pentru a incerca ceva nou... funda?