| bombo9 a întrebat:

Pentru baietii: De conteaza pentru baietii marimea sinilor la fete?

14 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Ca sa aiba ce pipai laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Pentru mine nu conteaza, sincer!happy

| PurpleLadybug a răspuns:

@ atotstiutorul: totule e frumos mai mare? at ce ar fi sa fi impreuna cu o femeie cu un picior mai mare decat capul tau, sau cu burta de parca ar fi gravida, sau cu o femeie giganticaraised eyebrows laughing?

| want2bMajestic a răspuns:

Dar voua dc va place ca baietii sa semene cat mai mult cu actorii vostri preferatithinking

| Cryssy a răspuns:

Nu sunt baiat dar imi dau si eu cu parerea.big grin Pentru ca vor ca iubitele sa fie cele mai frumoase si cele mai sexy si sa arate bine. Pentru ca sigur le place sa puna mana pe niste sani mari si cu o forma foarte frumoasa. Pentru ca le place sa pipaie.

| Atotstiutorul a răspuns:

Pentru ca TOTUL e frumos mai mare!

| Atotstiutorul a răspuns:

@emoz/@misspurle in general totul e frumos mai mare nu mai disecati fiecare fraza, aici vb de sani, si da sanii sa fie cat mai mari si sa nu fie lasati!

| AndutzaAndu a răspuns:

Ca sa aiba pe ce pune mana laughing

| aiam a răspuns:

Da/nu 50/50

pentru băieţi, băieţi pîn la 20 de ani încă sunt muieri, aşa că sînii pentru bărbaţi conteaza! nu te îngrijora

totul este înainte bafta

| Anonim_3812 a răspuns:

Pentru ca atunci cand te gandesti la fete iti vin in minte sanii.Si baietii nu au sani deci cautam cat mai mari.
@Atotstiutorul, chiar e frumos un fund/burta mai mare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sa fiu sincera si eu m-am uitat la marimea... unui baiat laughing), ma fascina atat de tare de ce e asa umflat acolo laughing).
Eu nu cred ca sunt ft interesati dar daca vad unii mai mari nu e normal sa fie atrasi adica si noi cum vedem o bijuterie din ce in ce mai mare suntem gata se dam fuga peste ea laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| jakob54645 a răspuns:

Nu pentru toti