| kristina94 a întrebat:

as vrea sa stiu daca marimea sinilor conteaza in viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Normal ar fi ca nu. Dar tinand cont ca baietii vad mai intai sanii unei fete.Pacat insa, ca nu se uita la calitatea lor, la frumusetea lor.Venus din Milo (Afrodita),considerata secole de-a randul drept simbolul frumusetii,nu are "bidoane",ci sani mici,rotunzi si nelasati. Ce poti sa spui astazi de exemplu de Pamela Anderson? Ca are silicoanele frumoase, sau prea mari? Vreau sa spun ca un san frumos, nu inseamna un san mare.

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,eu nu cred ca marimea saniilor conteaza prea mult.Noi fetele suntem mai mereu nemultumite si tindem sa credem ca baietii au in vizor numai sanii,e adevarat ca baietii admira sanii frumosi,dar poti sa ai prieten,sa fi iubita si dorita,sa ai o viata sexuala satisfacatoare,fie ca ai sanii mari,fie ca sunt mici,indiferent de forma si marime.
Trebuie sa lasi complexele la o parte si in timpul actului sexual si din moment ce partenerul e alaturi de tine si te place, te accepta asa cum esti, atunci nu ai de ce sa te gandesti ca poate nu i-ar conveni ceva. Daca nu i-ar placea nu ar fi cu tine.

| Castiel a răspuns:

Conteaza daca vrei sa faci doar sex, daca vrei iubire atunci tipul care te iubeste nu prea conteaza pentru el asta

| deedeelina a răspuns:

De obicei conteaza si intr-o relatie. Si iti spun si de ce: barbatul, iubitul tau adica, are si el fantezii cu sani. Ca sa si le poate satisface, este nevoie de sani. Daca nu sunt sani, se va duce la alta. Plus ca ei se excita vizual foarte tare. Iar daca nu au ce vedea, li se culca. De asemeni, in viata sexuala, dupa cum e intrebarea ta, da conteaza si acolo, pentru ca in timpul actuluii, pentru fete este o zona extrem de excitanta.

| Optimus7 a răspuns:

Depindece il excita pe baiat mai mult

| kida_1642 a răspuns:

Depinde de partener, dar in general un baiat inaintee sa se culce cu o fata se uita lu sani, si fundlaughing

| fCD a răspuns:

Ce-s aia sini?

| Lollάღ a răspuns:

Nu conteaza.Atata timp cat partenerii se simt bine impreuna nu conteaza nimic altceva.

| BOGDAN_1106 a răspuns:

Nu conteaza

| mariusbvbv a răspuns:

Ca sa fiu sincer pentu unii da.pentru mine nu.asa ca smugsmug

| SpLaSh_5107 a răspuns:

Pai depinde de partenerul tau ca poate e un baiat care te place asa cum esti sau un "afemeiat" care cauta femeia "perfecta",adica sa recunoastem ca nimeni nu e perfect,asa ne-a inzestrat Dumnezeu.
Pe uni cu penisul mare,mic,gros,subtire,lung,scurt sau sani mari, mici, etc.
Deci ai grija pe cine iei ca partener de dragoste..."afemeiat" sau "indragostit de tine"