| Predator2040 a întrebat:

Pentru cei ce dau bacul,mă poate ajuta cineva? Vreau să mă apuc de învățat doar că nu prea știu ce ar trebui să învăț, sunt la profilul tehnic și dau la matematică, română și biologie.Nu am mai făcut biologie din clasa a 10-a,dar în câteva luni am timp să învăț, la română nu vreau să fac și subiectul 3, poate voi învăța și pentru el dacă voi mai avea timp,dar acum mă axez pe primele două subiecte,nu vreau să mă apuc în ultimele două săptămâni cum fac unii.Mă poate ajuta cineva cu niște surse vă rog? Am mare nevoie, o să mai caut și eu modele recente, dar nu știu dacă este suficient.

Răspuns Câştigător
| AndrewLate a răspuns:

Eu am învățat anul trecut în ultimele zile, și am trecut cu 8.60, la română fă subiectele 1 și 2 dar și subiectul 3 este important, măcar să știi in general ce se întâmplă în opere și o structură pentru eseuri. La matematică și bio nu te pot ajuta, nu am dat la ele.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau să mă apuc de învățat doar că nu prea știu ce ar trebui să învăț"

profii tăi de la fiecare materie de bac, au DATORIA să-ți răspundă la intrebările tale NEPUSE lor! Intreabă-i