| Chelly007 a întrebat:

Pentru cei care au corby din ala normal.nu merge sa trimit prin bluetooth nici imagini nici poze. de fiecare data imi zice :"stergeti dispozitivul asociat" pe ce sa dau ca sa mearga? am incercat la bluethooth setari da nu a mers.nu stiu ce are care ma ajuta si pe mine? URGENTTT! Raspunsul care "imi repara" bluethooth-ul primeste fundita! cat mai repede plzz

Răspuns Câştigător
| poateEU a răspuns:

Raspunsul ti-l da chiar telefonul, am avut corby si eu acum vreo 1- 2 ani, sterge toate dispozitivele asociate, si gata, cand se reumple faci din nou asta