| Lullly a întrebat:

Pentru cei care au terminat clasa a 8-a:Aveti emotii pentru examene? Ati invatat sau mai aveti de invatat? La ce materie credeti ca o sa luati nota mai mare?
:d

1 răspuns:
| Patrykya777 a răspuns:

Sincer, emotii nu pot sa spun ca nu am, pentru ca e normal sa iti fie macar putin teama, deoarece e prima evaluare mai serioasa din viata noastra. De invatat nu mai ce invata, deoarece nu se ingrasa porcu-n ajun, insa repet in fiecare zi exercetiile si teoriile. La Romana banuiesc ca o sa iau nota mai mare, caci la Matematica am cam sarit calul, in special anul asta.

Succes la examen!