| Radandam a întrebat:

Hei! Au mai rămas 14 zile pana la bac.Cum decurge pregatirea la voi pentru bac? Aveti emotii? Si daca da, la ce materie? Ati putut sa va pregatiti? Ati terminat toata materia de invatat? si cum va organizati timpul in aceste 14 zile pentru bac? Astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dai bac-ul acum?

| Sofer a răspuns:

Decurge bine laughing. Biologie. Sa vedem și anul asta dacă voi lua.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sofer):

Orice prost poate sa ia un 6, ideea e sa iei peste 9.

| aNdr3i1947 a răspuns:

Eu dau bacul anul acesta. Nu am făcut deloc pregătire cu alt profesor, pur și simplu m-am pregătit singur acasă.
Eu îmi aloc timp în fiecare zi pentru a face câte o varianta la fiecare materie.
Pregătirea merge binișor însă tot am câteva emoții, e ceva normal din punctul meu de vedere.

| Addaaa14061 a răspuns:

Pai eu fac momentan pregatire la liceu, am super mari emotii mai ales la bio ...de invatat clar nu am terminat tot, mie una sincer iti zic imi e frica dar de abia astept sa treaca