| SelluMarrie a întrebat:

Hey! Ce tigari fumati? si la ce varsta v.ati apucat? si care sunt cele mai slabe?

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Eu fumez Vogue alea subtiri, fumez de la 14-15 ani.
De la intrebarile tale deduc ca vrei sa incerci. Faci o mare greseala daca te apuci de fumat, cheltui bani si in afara de asta gandeste'te la sanatatea ta. Eu am incercat de multe ori sa ma las dar nu reusesc, asa ca nu te apuca, dar faci ce vrei al meu era doar un sfat

8 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Te paralizezi la pat

| Psihiatra a răspuns:

NU FUMEZ! Matusha mea fumeaza Virginia Slims si zice ca sunt cele mai slabehappy

| iepurica_7902 a răspuns:

Nici eu nu fumez!

| kUuKii a răspuns:

Io.
de la 12 aniblushing

| SelluMarrie explică:

Nu am auzit de tigari style.sti unde poti gasi?

| BoBBy a răspuns:

Nu fumez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel zic si eu ca VodkaCoca si nu numai asta...si eu am fumat cu mai multe fete.am fost descoperite. unele ne-am lasat, dar eu si cu o fata nu.am incercat mult timp pana am reusit...am vrut sa o salvez si pe prietene mea, dar nu am reusit. ea a pierdut lupta aceasta si acum inca incerc, dar nu mai pot. a slabit mult si sa facut mai rea. iar pentru cei ce nu se pot lasa sora mea are o carte ca ci daca o citesti te lasi.nu am putut sa o incerc fiindca m-am lasat mai demult timp.cartea se numeste in sfarsit nefumator, scrisa de allen carr. iar daca vrei sa incepi incepe cu virginia slims.cu alea am inceput si eu

Răspuns utilizator avertizat