| demianovo a întrebat:

Pentru cei care mergeti in club :

Unde ati invatat sa dansati si cum?

Ce cursuri de dans ar ajuta pentru a invata miscari?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Totul vine de la sine, nu se naște nimeni învățat.
Du-te în club și dansează cum ști tu, cred că ai multe exemple în tot clubul.

O zi frumoasă îți doresc.

| demianovo explică (pentru Dariusuu):

Merci, oare cei din club n-au ceva dansuri de societate in spate, ceva?

3 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Eu am folosit J&B dar tu poti folosi bere sau votca nah depide de cum te duce asta ee cel mai bine asa oo sa vezi ca o sa te invetii sa dansezi poate nu din prima seara dar crede-ma functioneaza

| justfreelove a răspuns:

Ce ar putea sa te ajute sa inveti sa dansezi? 2 beri si o gagica buna. Berile sunt optionale, iar gagica o gasesti in orice club. Ea se freaca de tine, tu te freci de ea si subit iti dai seama ca dansezi happy
cursuri de dans? MTV si singur acasa spune tothappy