| UiteeeeVezi a întrebat:

Pentru cei care se stiu cu Orange`u. Cand dau sa imi zica creditu adica cel putin in momentu de fata. imi spune :
Ai 1.1851 Euro credit activ etc... no asta inseama ca am cat? 1 euro si 18 centi sau cum? sa stiu ca vreau sa imi mai incarc pe langa cat trebuie pentru o optiune si nu stiu cat credit am.big grin funda

4 răspunsuri:
| EuCeaANiumanui a răspuns:

Hey Buna daca iti arata ca ai 1. 1851 eura inseamna ca ai 1 euro si 1851 eurcenti adica in total 2 euro si 851 eurcenti>
PS. FUNDA:*

| Nothin4Ever a răspuns:

Da,creditul este de 1Euro si 18Centi.Deci ce e inaintea virgulei sunt euro, ce este dupa virgula sunt centi

| EmaCha a răspuns:

Da, exact asta inseamna!

| CNicoleta a răspuns:

Da, ai 1 euro si 18 centi (cel putin asa credbig grin)