| Anonimusus a întrebat:

Daca sunt pe credit la telefon...pot sa incarc de mai multe ori pe luna? de ex am optiune in Vodafone cu 3000 min in retea si 75 nationale cu 5 euro. daca le termin pe alea nationale pot sa incarc iar cu 5 euro?straight facestraight facestraight face sunt paralela cu creditu astarolling on the floor))

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Da, dar inainte trebuie sa dezactivezi optiunea, incarci cu credit, apoi din nou iti alegi optiunea dorita si astept mesajul de confirmare.