| Marii a întrebat:

Pentru cei care sunt din Constanta, care liceu e mai bun pentru profil uman-filologie, dintre George Calinescu si Decebal?

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Calinescu

3 răspunsuri:
| buburutza a răspuns:

Calinescu, sigur.

| dan29 a răspuns:

Decebal nu mai are specializarea filologie si cred ca reintroducerea ei este discutabila, mai ales ca nici in 2010 nu s-a revenit la filologie, avand in vedere faptul ca inainte un an se propunea sociale, un altul filologie, inca unul sociale si asa mai departe. 2010 este al doilea an la rand in care s-a propus sociale.

| Alexa_1033 a răspuns:

George Calinescu...