| ElenaErika a întrebat:

Pentru cei care sunt reprezentanti la avon. A vrea sa imi spuneti si mie preturile in care trebuie sa ma incadrez ca sa beneficiez de un procent % din valoarea produselor. Ofertele pentru reprezentanti, avantajele lor. Multumesc. Ofer fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| Deea a răspuns:

Prima comanda daca o dai de 130 de lei primesti un ceas si discount, la a doua daca e de 170 de lei primesti un rimel si un ruj, la a 3-a daca e de 210 lei primesti o crema de zi Anew Reversalist si a 4-a daca e de 270 de lei primesti un parfum little black dress. Si luna asta daca dai comanda din campania 6 de 210 lei cred primesti inca un parfum care nu e in nici un catalog.