| DreaMiss a întrebat:

Pentru cei ce stiu binisor engleza, cum pot traduce LA RAZBOI INAPOI SI LA POMANA NAVALA in engleza cat mai bine?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Cauti pe google un translator care traduce o propozitie intreaga, nu in cuvinte. Scrii toata propozitia apoi dai translate. Pentru unul care stie binisor engleza nu are cum sa iti faca cat mai bine traducerea in engleza. Ori tu vrei cel mai bine in engleza tradus la stadiul de incepator?