| LiviuBz93 a întrebat:

Cat costa sa scot 2 poze dupa stick in format color (dar sa fie poza poza ca cea scoasa de la aparat) o dimensiune mai maricica.

Răspuns Câştigător
| JustMe4ever a răspuns:

Mai putin de 5 lei...
Si poti face asta unde se fac fotografiile tip buletin si se developeaza film fotografic...

| LiviuBz93 explică (pentru JustMe4ever):

Deci 2 de tip 2 ori 30 ar costa maxim 30 de lei nu?

4 răspunsuri:
| LiviuBz93 explică:

Poza de tip lucioasa(ca cele de la carnetul de elev dar dimensiune (20 ori 30)

| Sânziana_Deniisa_1997 a răspuns:

Eu am scos de ziua prietenului meu 2 poze, una mai mica, si una mai mare, pe cea mica am dat 3 lei, si pe cea mare 5 lei, si sunt mari, nu ca si un album foto. Depinde si unde mergi :*

| taniadăă a răspuns:

Presupun ca vreo 20 lei cred nu sunt sigura deoarece trebuie o dimensiune exacta ori a4 ori a3 ori a2