| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cultura mea generala, ce parere aveti de utilizatorul 7h30?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu.Nu ne-am intersectat de prea multe ori pe strada

| TeoPT a răspuns:

@april
Multumesc pentru apreciere, si sunt sincer cand spun ca nu am mai mult de 13 ani.happy

Intrebarea asta nu prea are nici un sens.

April
| April a răspuns:

Intrebarea ta m-a facut curioasa; pana intr-atat incat sa-mi fac timp sa -i citesc raspunsurile si sa-mi fac o parere.Si pot sa-ti spun ca:
-am fost uimita sa descopar o persoana inteligenta si mai matura in raspunsuri decat varsta pe care o declara(uimita fiindca n-am observat pana acum raspunsurile sale, desi sunt de ceva timp pe TPU);
-are o solida cultura muzicala mergand de la cunoasterea unor melodii anume dar putand da si informatii despre partituri muzicale; spun acest lucru fiindca stiu ca cei mai multi dintre adolescenti abia de stiu ce sunt partiturile;
-apreciaza muzica de calitate, are un bun gust si nu se lasa impresionat de mode si succese ale unor vedete efemere;
-nu este interesat de recompense si titluri, dar pare a-si cunoaste valoarea fiind ferm cand isi expune parerea.
-are umor si e un om bun care nu trateaza cu dispret eventualele naivitati ale celor foarte tineri;
-exprimarea sa e corecta, cunoaste bine limba romana, iar atunci cand descopera o greseala de acest tip in exprimarea altcuiva, e delicat, mai mult o sugereaza decat o ataca.
Si uite asa, am reusit sa scriu mult despre o persoana pe care am descoperit-o doar datorita intrebarii tale.Respectele mele, Monsieur 7h30!

| Bebelushaaː a răspuns:

straight faceCe rost are intrebarea asta?
E un om ca oricare altu, care incearca sa ajute userii de pe TPU straight face

| Hypathia a răspuns:

Din cate am inteles, citind cateva din raspunsurile pe care le-a dat, cred ca este o persoana inteligenta, educata si care, cred eu, nu raspunde special pentru a primi funda.

| Vlady96 a răspuns:

It's my best friend from school, e super amuzant, super tare si super inteligent

| Ochiialbastrii a răspuns:

Am o parere f bunawinking dc?thinking

| SummerCrush a răspuns:

Imi plac raspunsurile lui, chiar te ajuta. happy