| onuticuta200312 a întrebat:

PENTRU FETE! Cât timp a trecut de când au început să vă crească sânii până când v-ați cumpărat primul sutien (adică până când "a-ți avut ce pune în el"

4 răspunsuri:
| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

La 12 ani, dar de la 11 purtam bustiera

| irina300 a răspuns:

Cam pe la 13 jumătate.

| Andreea_Denisa_2000_oRP7 a răspuns:

Cred ca 12 ani, dar depinde...nu toate ne dezvoltam la fel. De exemplu prietena mea abia pe la 14 ani a reusit sa,, umple'' un sutien.

| AnonimaUtlizatoare a răspuns:

In clasa a-6-a mi-am luat primul sutien..De la Tezenis era si acum imi amintesc..Depinde de fiecare persoana cum se dezvolta.