| vladutzu96 a întrebat:

Pentru fete in special.
ce va place voua cel mai mult la un baiat?

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Sa fie amuzant si de treaba (de gasca).
Ca fizic : sa se imbrace cate de cat frumos (la moda) si sa arate ca un baiat de cartier sau... oricum sa nu arate ca un tocilarwinking
Sper ca te-am ajutat happy!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Caracterul

| viki16 a răspuns:

Mie imi place de un baiat daca ie sportiv, ii place sa danseze, joaca jocuri de noroc

| vladutzu96 explică (pentru viki16):

Atunci cred ca ar trebui sa ne cunoastem mai bine

| CominxIonut a răspuns:

Sa aiba ceva in cap happy de obicei fetele se impart in mai multe categorii : frumoase, destepte si majoritatea. cele destepte si / sau frumoase tintesc baieti frumosi si de bani gata. Ele doresc multa atentie si sa fie pe primul loc in inima partenerului, e greu de spus ca la o fata sa -i placa in special doar 1 lucru la un baiat pentru ca atunci cand spui fete spui mult prea mult si nu cred ca e vreunu sa dea o explicatie deoarece cate fete sunt atatea gusturi...

| lariii14lariii a răspuns:

Hmmm... mie la un baiat mi-ar placea zambetul, comportamentul, sa nu fumeze sau sa se imbate ca un porc, parul OCHII mai ales, sa ma iubeasca si sa ma pretuiasca. asa imi place mie un baiat. big grin