| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete : V-ar deranja daca iubitul ar avea vergeturi? I-au aparut unui prieten care este foarte deranjat de lucrul asta.

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu...cum sa ma deranjeze?
laughing
e iubitul meu.il iubesc asa cum eeetongue

| alleyy a răspuns:

Nu m-ar derabja. pentru ca la inceput sunt observabile adica sunt rosii iar apoi se fac albe si mai ales daca se bronzeaza nu se mai observa. pentru ca iubitul meu a facut sala si sa dezv dint-o data si atunci au aparut vergeturi dar daca sa bronzat mai atre nici nu se mai observa big grin